הטיפולים

האבחון והטיפול
מטרת האבחון והטיפול היא להגיע לשורשים ולמקורות של הבעיות האמיתיות של המטופל ולהפעיל בצורה אנרגטית את הפתרון לבעיות אלה. ניתן לטפל גם בסימפטומים המתלווים אל הבעיות בצורה מהירה וממוקדת. האבחון והטיפול מתבצעים, ברובם, ללא מגע, והם עוזרים למטופל להבין את המקורות לבעיותיו ולפותרן.

מגוון רחב מאוד של שיטות אנרגטיות, ובראשן ה”ביורגונומי” – ביו אנרגיה, ושיטות מתחומי המודעות והפסיכולוגיה, מאפשרות אבחון מדוייק להפליא וטיפול מהיר ואמיתי. אנו מטפלים בקשת רחבה מאוד של בעיות : פיזיולוגיות רפואיות (כולל מחלות קשות ומחלות כרוניות), רגשיות, חשיבתיות, תקיעות, חוסר הצלחה ועוד. האבחון והטיפול מתאים לכל גיל. הטיפולים הן בשיטות אנרגטיות ידועות, בשיטות אנרגטיות ייחודית שפותחו על ידינו, וכן בשיטת “מודעות אנרגטית” המשלבת מודעות, פסיכולוגיה, פסיכותרפיה ושיטות אנרגטיות.

יעוץ אנרגטי
אנו נותנים יעוץ אנרגטי בבחירת בני זוג, בהתאמת מקצוע או מקום עבודה, בבחירת לימודים, בשותפויות למיניהן, בהתלבטויות בפרשות דרכים בחיים, בשלום בית ועוד. כמו כן אנו נותנים יעוץ אנרגטי עסקי לגופים כלכליים ומוסדיים שונים.

אימון (Coaching) אנרגטי
אנו מאמנים אנשים פרטיים וגופים שונים באימון אנרגטי. היכרותו של ברוך רקנטי את עולם העסקים, בהיותו בנקאי וסוכן ביטוח בעברו, ומומחיותו בתחומי האבחון והטיפול האנרגטיים, מביאים את המתאמנים לתוצאות מדהימות, בפרקי זמן קצרים יחסית.