סיפור אישי

מיד לאחר שחרורי מצה”ל, זכיתי להגשים חלום ילדות שלי וחלום של בני משפחתי, והתחלתי בתהליך של קריירה מואצת כבנקאי בבנק דיסקונט. כבן למשפחת רקנטי שבבעלותה היה אז בנק דיסקונט, היה ברור לי, ולכל הסובבים אותי, שזו דרכי בחיים.

לאחר כעשר שנות עבודה מאומצת ביותר בבנק, פרשתי והתחלתי קריירה חדשה כסוכן ביטוח עצמאי.

בשנת 1994, עברתי משבר מסויים בחיי. גיסתי (בעקבות נסיון שלה) המליצה לי לעבור טיפול אצל מטפלת ב”ביורגונומי” (או בשפת העם – ביו אנרגיה). אני, שהייתי ועודני אדם שכלי ומציאותי, סרבתי לעבור טיפול כלשהו ובודאי טיפול באמצעות אנרגיות. אודה על האמת, מי שהיה מדבר אתי אז על אנרגיות, הייתי בטוח שיש לאשפז אותו בבית חולים לחולי נפש, במחלקה סגורה.

לאחר הפצרות ותחינות רבות מצד גיסתי, החלטתי לנסות ולבדוק את הרקע של אותה מטפלת בביורגונומי. גיליתי שהיא בחורה צעירה, נשואה ואם לילד, העובדת כעצמאית. יצר המכירה שלי התעורר לחיים.

הסכמתי להיפגש עם אותה מטפלת, כשבכיסי מונחות שתי הצעות לביטוח חיים, אשר רציתי להציע ולמכור לה. היה ברור לי שהיא חייבת להתחיל לדאוג לעצמה לפנסיה. כמו כן היה ברור לי כשמש בצהרים, שחבל על זמן הטיפול וחבל על הכסף שאני עומד לשלם עבור הטיפול. נפגשתי איתה מתוך כוונה לגבות חזרה את עלות הטיפול ויותר, על ידי מכירת ביטוח חיים.

אודה על האמת :
1. לא מכרתי לה פוליסת ביטוח וכנראה שגם לא אמכור.
2. הייתי המום לחלוטין מהאבחון שהיא עשתה לי.
3. להפתעתי העצומה, הטיפול הצליח והרגשתי הרבה יותר טוב.

בחלוף הזמן, חדרה למוחי ההבנה וההכרה, שלא במקרה נפגשתי עם אותה מטפלת, שלא המקרה עברתי אבחונים וטיפולים, שלא במקרה למדתי אצלה קורס בביורגונומי – ביו אנרגיה שימושית, שלא במקרה אני עוסק היום אך ורק בתחום זה (הבנקאות והביטוח מאחורי), שלא במקרה אני מקדיש את רוב זמני ללימוד, למחקר, לפיתוח ולטיפול. לא במקרה – כי אין מקרה. זהו היעוד שלי עלי אדמות. לא במקרה. המלה “מקרה” בחילוף אותיות היא רק מה’. “מקרה” בגימטריה = 345, “השם” בגימטריה = 345. לא במקרה.

שלכם, באהבה ובשמחה,
ברוך רקנטי
מנהל מרכז רקנטי לריפוי הוליסטי